Zmiana ustawy o Prawie Przedsiębiorców

informacja dla klientów Banku

Godziny pracy w Sylwestra

Szanowni Klienci,

informujemy, że 31 grudnia 2021 r. (Sylwester) Centrala, Oddziały oraz Filia Banku Spółdzielczego w Kolbuszowej będą czynne od godziny 7:00 do godziny 14:00.

czytaj dalej

Godziny pracy w Wigilię

Szanowni Klienci,
informujemy, że 24.12.2021 roku (Wigilia) centrala, oddziały oraz filia Banku Spółdzielczego w Kolbuszowej będą czynne do godziny 13:00.

czytaj dalej

Komunikat FinCERT.pl

Komunikat FinCERT.pl – w sprawie podszywania się oszustów pod pracownika banku oferujących samorządom lokaty bankowe np. „Lokatę bliżej samorządów”.

czytaj dalej

W związku z wprowadzeniem Programu “Polski Ład”, który zmienia ustawę o Prawie Przedsiębiorców z dnia 6 marca 2018 r. pragniemy poinformować, że:

1. Od dnia 1 stycznia 2022 r. każdy Przedsiębiorca posiadający kasę fiskalną jest zobowiązany udostępnić Klientowi możliwość zapłaty za pomocą instrumentu płatniczego (preferowany terminal płatniczy).
2. Od dnia 1 lipca 2022 r. Przedsiębiorcy posiadający kasy fiskalne online zobowiązani są do ich integracji z terminalami płatniczymi.

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej współpracuje z firmą Planet Pay Sp. z o.o., która wspiera Naszych Klientów w zakresie terminali płatniczych oraz integracji kasowych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wyposażeniem swojej działalności w terminal płatniczy prosimy o kontakt z pracownikami naszych placówek.

Share This