Weź kredyt w naszym banku i wygraj 5000 zł!

Proces umorzeń subwencji udzielonych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1

Express Elixir w naszym Banku!

Usługa przelewu natychmiastowego Express Elixir umożliwia przekazanie środków pieniężnych pomiędzy nadawcą a odbiorcą posiadającymi rachunki w bankach będących uczestnikami systemu rozliczeniowego Express Elixir w czasie rzeczywistym.

czytaj dalej

Uwaga na oszustów!

Uwaga na dokonywanie przestępstw z użyciem telefonicznego połączenia głosowego z osobą, która utrzymuje że jest pracownikiem banku lub inną osobą zaufania publicznego (np. policjantem).

czytaj dalej

Weź jeden z preferencyjnych kredytów w Banku Spółdzielczym w Kolbuszowej i wygraj w loterii „Logiczne, że się opłaca” organizowanej przez Grupę BPS aż 5 000 zł!

Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r.

Losowania nagród rozpoczną się 1 września 2021 r. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku.

Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytów dedykowanych dla Klientów Indywidualnych oferowanych w ramach zrzeszenia banków BPS.

Klienci, którzy podpiszą umowę kredytową w naszym banku między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymają kupon z unikalnym numerem. Kolejnym krokiem jest rejestracja na stronie loterii: www.logiczne.mojbank.pl, gdzie należy podać numer z kuponu. Gotowe!

Losowanie nagród odbywa się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

Ważne: Kredyt bierzesz raz i otrzymujesz aż 50 szans na wygraną! Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie, zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Więcej informacji: www.logiczne.mojbank.pl

Share This